Tom Ahlström olja

225255

AHLSTRÖM, Tom (född 1943): Komposition med kaktusar, signerad och daterad Tom Ahlström -81, olja på duk, 125x125 cm

Konst, Måleri

Tom Ahlström olja

Budhistorik (8 bud)
1105148
1105147
2 800
1105123
2 600
1105115
1105089
1 700

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.