Kristian Krokfors färglitografi

225254

KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Tent 1, signerad Kristian Krokfors 9/30, färglitografi, 123x99 cm

Budhistorik (8 bud)
1105253
1105227
1105251
1105227
1104889
850

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.