Gösta Ydström olja

225252

YDSTRÖM, Gösta (1861-1952): Fåglar, signerad och daterad G Ydström 1900, olja på pannå, 24x17 cm

Konst, Måleri

Monter 3

Gösta Ydström olja

Budhistorik (24 bud)
1105750
3 400
1105726
3 200
1105536
1104767
2 800
1105535
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.