Broderi

225251

BRODERI på ylle, 1900-talets första hälft, 175x164 cm

Lagningar, slitage

Mattor/Textilier

Rum 2

Broderi

Budhistorik (12 bud)
1104405
850
1104332
1097941
750
1101737
700
1097941
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.