Sidenbroderi Kina 1900-tal

225249

SCROLL, Kina, 1900-talets andra hälft, sidenbroderi, total längd 168, bredd 47,5 cm

Orientaliskt

Monter 2

Sidenbroderi Kina 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1098503
2014-01-13 10:36:35

2014-01-19 kl 22:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.