Strömberg

225246

STRÖMBERG, G: Teckningar, 2 st, fäktande kvinnor, signerad och daterade -24, ca 27,5x24 cm

Konst, Måleri

Monter 2

Strömberg

Budhistorik (66 bud)
1105335
10 000
1105344
9 800
1105335
9 600
1105343
9 400
1105335
9 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.