Asger Jorn litografi

225243

JORN, Asger (Danmark 1914-73): Komposition, signerad Jorn, färglitografi, 72x54 cm

Fack 18

Asger Jorn litografi
Budhistorik (41 bud)
1106119
6 800
1102751
6 600
1102658
6 400
1099184
6 200
1102657
6 000

Slutpris SEK:
6 800
649 EUR, 730 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.