Oljemålning flickporträtt

225239

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, 1800-tal, Flickporträtt, olja på duk, 41x33 cm

Lagningar, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning flickporträtt

Budhistorik (37 bud)
1105584
5 200
1105576
5 000
1105569
4 800
1105568
4 600
1105564
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.