Anselm Dahl oljemålning

225238

DAHL, Anselm (1897-1964): Insjölandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 59x94 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Anselm Dahl oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1105263
1 400
1104167
1 300
1105262
1 300
1104167
1104166

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.