Oljemålning med kvinnoporträtt

225235

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, allmogekvinna, signerad W C Keene, olja på duk, 52x42 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1103891
1097047

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.