Matbord

225217

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd ca 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Repor, slitage, ytskador

Rum 6

Matbord

Budhistorik (21 bud)
1106213
1106192
3 800
1106169
3 600
1105958
3 400
1105958
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.