Punishment pictures

225216

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1800-tal): (2) sk Punishment pictures, akvarell på rispapper, 15x24 cm

Fläckar

Orientaliskt, Konst

Monter 4

Punishment pictures

Budhistorik (9 bud)
1104867
1104143
1104866
1104143
1104865
950

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.