Lina Bjerneld Trip I och II

225213

BJERNELD, Lina (född 1979): Trip I och II, signerad och daterad på baksidan Lina Bjerneld 2007, akvarell på papper, 41x29 cm vardera
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägaren
UTSTÄLLD: Galleri Mejan, Stockholm 2008

Konst, Måleri

Rum 3

Lina Bjerneld Trip I och II

Budhistorik (5 bud)
1104444
3 200
1103388
1103387
1 300
1103386
1097525

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.