Marianne Ågren oljemålning

225205

ÅGREN, Marianne (född 1943): Kvinnlig modell, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 100x76 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1098990
2 400
1098983
1097497
1097110
1096957

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.