Bordspendyl och kandelabrar 1800-tal

225200

BORDSPENDYL, KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld brons och vit marmor, bordspendylens höjd 43, kandelabrarnas höjd 30 cm

Belysning, Klockor/Ur

Rum 14

Budhistorik (15 bud)
1105988
1104872
2 800
1105646
2 800
1104872
2 600
1102261
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.