Ljusstakar 1800-tal

225195

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 24 cm

Belysning, Ljusstakar

Monter 3

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1105223
3 200
1104880
1104880
2 400
1104031
1101154

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.