Empire säng

225191

SÄNG, empire, mahogny, förgyllda dekorelement, fotavslut med lejontassar, bäddmått 177x135 cm, bäddmadrass, resårmadrass medföljer

Fläckar, skador, lösa delar, lagningar

Rum 6

Empire säng

Budhistorik (27 bud)
1105359
13 500
1099418
13 000
1105357
13 000
1099418
12 500
1105355
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 288 EUR, 1 449 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.