Boksnurra

225189

BOKSNURRA, på hjul, 1900-tal, höjd 78, 48x48 cm

Slitage

Rum 8

Boksnurra

Budhistorik (10 bud)
1105597
1 700
1105241
1 600
1105595
1 600
1105241
1105593
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.