Brickbord 1800-tal

225188

BRICKBORD, 1800-tal, bricka i svart med tryckt gulddekor, plåt, benställning i svärtat trä, höjd 67, 45x61,5 cm

Smärre slitage

Rum 8

Brickbord 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
1105810
1106127
1105810
1105748
1 900
1105809
1 900

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.