Bricka 1800-tal

225187

BRICKA, 1800-tal, svart med tryckt gulddekor och motiv av musicerande sällskap, plåt, 60x81,5 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 14

Bricka 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1105387
1105385
950
1105386
950
1105385
750
1105280
700

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.