Bockbord

225186

BOCKBORD, ek, 1900-tal, höjd 72, 210x89 cm

Slitage

Bockbord

Budhistorik (49 bud)
1105754
10 500
1105751
10 000
1105749
9 800
1105746
9 600
1105745
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.