Stolar

225182

STOLAR, 6 st, 1900-tal, fanérade i alm

Skador, slitage

Rum 12

Stolar

Budhistorik (22 bud)
1104546
1103791
1103791
1 900
1104539
1 800
1103791
1 300

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.