Bord med pelarfot

225174

PELARBORD, England, skiva med s.k. piecrust, tredelad pelarfot avslutad i claw and ball, höjd 70 diameter 58 cm

Smärre fanerskador

Rum 4

Bord med pelarfot

Budhistorik (14 bud)
1106067
1 700
1105827
1 600
1105811
1105825
1 400
1105811
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.