Ari Eskelinen oljemålning

225172

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Portal", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Ari Eskelinen 2013 AE, olja på duk, 136x125 cm

Konst, Måleri

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (48 bud)
1106068
24 000
1106066
23 000
1106062
22 000
1106065
22 000
1106062
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 316 EUR, 2 630 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.