Ari Eskelinen oljemålning

225171

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Akt", monogramsignerad AE samt daterad a tergo Ari Eskelinen 2013 AE, blandteknik, 101x120 cm

Konst, Måleri

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1105863
7 400
1105860
7 200
1105838
7 000
1105858
6 800
1105838
6 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.