Spelbord i rokokostil

225170

SPELBORD, rokokostil, 1900-tal, fanérat i mahogny, höjd 77, längd 84x42 (+42) cm

Smärre slitage

Rum 8

Spelbord i rokokostil

Budhistorik (14 bud)
1105816
950
1105813
900
1105815
900
1105813
1105642
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.