Lennart Gram oljemålning

225165

GRAM, Lennart (1910-1996): Flicka med häst, signerad och daterad Gram 194?, olja på duk, 72x60 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1105914
1103020
700
1103019
1099451

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.