Bord England

225163

MATBORD, England, 1900-tal, fanérat i mahogny, delvis godronnerad fyrdelad pelarfot med mässingsskodda avslut, 3 iläggsskivor (vardera bredd 56 cm), höjd 73 diameter 120 cm

Fanérskador

Rum 11

Bord England

Budhistorik (32 bud)
1105585
5 400
1105561
5 200
1105578
5 000
1105561
4 400
1105553
4 200

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.