Sybord

225161

SYBORD, 1800-tal, fanérat i alm, låda i sarg, höjd 75, 51x41 cm

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Sybord

Budhistorik (8 bud)
1105422
1099449
1099449
650
1104195
600
1099449
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.