Sybord sengustaviansk stil

225158

SYBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanerat i mahogny med, oval skiva med gallerkant i mässing, låda i sarg, höjd 74, 56x42 cm

Lådan kärvar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Sybord sengustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
1105821
1105885
3 800
1105821
3 600
1105880
3 400
1105821
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.