Fåtöljer i rokokostil

225157

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, skuren dekor, plyschklädsel, lösa sittplymåer

Slitage

Rum 9

Fåtöljer i rokokostil

Budhistorik (27 bud)
1105442
2 400
1105411
1105440
1105411
1 900
1103132
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.