Byrå rokoko

225155

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, utdragbar skrivskiva, bl.a valnöt och rotfanér, förgyllda mässingsbeslag, höjd 74, 107x58 cm

Renoverad, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Byrå rokoko

Budhistorik (12 bud)
1105180
15 000
1104930
14 000
1104929
10 500
1104735
9 000
1104171
8 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.