Skulptur gips

225152

SKULPTUR, gips, 1900-tal, i form av antikiserande torso på sockel, höjd 89 cm

Sprickor, nagg, lagning

Konst, Skulptur

Rum 8

Skulptur gips

Budhistorik (15 bud)
1098400
1 700
1105927
1 600
1098400
1104630
1 400
1098400
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.