Edward Holliday oljemålning

225150

HOLLIDAY, Edward (1875-1884): tillskriven, Stilleben med frukter, signerad, olja på duk, 36x46 cm

Renoverad

Konst, Måleri

Rum 2

Edward Holliday oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1105930
1105336
1 800
1104891
1 600
1101450
1100588

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.