Tazzor

225138

TAZZOR, 1 par, empirestil, 1800-tal, brons med sockel klädda med marmorplattor, höjd 29 cm

Skador

Diverse

Monter 3

Tazzor

Budhistorik (7 bud)
1097362
5 800
1100540
5 600
1097362
5 200
1098658
5 000
1097362
4 800

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.