Bordspendyl

225137

BORDSPENDYL, fransk, 1800-tal, valnöt med förgyllda beslag, höjd 47,5 cm, pendel finns

Skada på krönet

Ändringar/tillägg
Pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (11 bud)
1106019
6 400
1106017
5 600
1106016
5 000
1098784
4 200
1097742

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.