Sverker Broström oljemålning

225126

BROSTRÖM, Sverker (1938-1997): Utan titel, stämpelsignerad Sverker, olja på duk, 92x73 cm

Dukhål och tryckskador

Konst, Måleri

Fack 6

Sverker Broström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1102644
2 400
1099751
1099750
1 600
1099749
1097563

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.