Målning 1800-tal

225124

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sjöbod, osignerad, olja på duk, 30x36 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Rum 4

Målning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1105220
450
1104835
1104835

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.