Målning 1930

225119

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bygata, signerad och daterad 1930, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Målning  1930

Budhistorik (1 bud)

1105534
2014-01-19 17:45:18

2014-01-19 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.