John Rock Jones oljemålning

225116

ROCK JONES, John (1800-tal): Flodlandskap, signerad och daterad 188?, olja på duk, 53x80 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 4

John Rock Jones oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1106133
1105780
1106118
1105780
1105501

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.