Lundell oljemålning

225114

LUNDELL, P (1900-tal): "Spansk stad vid Biscay bukten", signerad, olja på duk, 39x51 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Rum 4

Lundell oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1104716
700
1104540
650
1104715
650
1104540
600
1104713
550

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.