Lundell olja 1920-tal

225113

LUNDELL, P (1900-tal): "Ronda, Spanien", signerad och daterad 2?, olja på duk, 48x34 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Rum 2

Lundell olja 1920-tal

Budhistorik (1 bud)

1106007
2014-01-19 21:24:17

2014-01-19 kl 21:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.