Anders Loman oljemålning

225109

LOMAN, Anders (1879-1953): Landskap, signerad och daterad A. Loman 1920, olja på duk, 65x44 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Anders Loman oljemålning

Budhistorik

2014-01-19 kl 16:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.