Spegel 1900-tal

225104

SPEGEL, gustaviansk stil, fasettslipat glas, förgylld, 92,5x49 cm

Ett hörn med större skador, sprickor och färgbortfall

Speglar

Rum 6

Spegel 1900-tal

Budhistorik (17 bud)
1104135
1103443
1104134
1103443
950
1102816
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.