Frede Malmros

225092

MALMROS, Frede (Danmark, 1919-2000): Stamcafeen, signerad Frede Malmoros, daterad a tergo 1989, blandteknik, 25x25 cm

Konst

Monter 30

Frede Malmros

Budhistorik (11 bud)
1104183
1104162
1104160
900
1104144
650
1104137
600

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.