Bernhard Oscarsson oljemålning

225085

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Sjöbodar, Västkusten, signerad Oscarsson, olja på duk, 27x41 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

1103679
1102619
1095694

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.