Tissot armbandsur

225083

HERRARMBANDSUR, Tissot, automatiskt urverk, stålboett, datum, 1970-tal, svart läderarmband, plexiglas, diameter inkl. krona 40 mm

Bruksslitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Tissot armbandsur

Budhistorik (14 bud)
1104492
950
1103877
900
1100296
850
1100645
1100296
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.