Byrå i rokokostil

225066

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, beslag i mässing, 3-lådig, skiva i marmor, höjd 79, 89x48 cm

Smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Byrå i rokokostil

Budhistorik (20 bud)
1104633
1 700
1104413
1 600
1104413
1100278
1 400
1096689
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.