Helmut Mantel oljemålning

225051

MANTEL, Helmut (född 1953): Horisont, signerad EH Mantel, olja på duk, ca 48x100 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1104624
3 400
1104591
3 200
1103928
1104588
1103928
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.