Spegel Karl Johan

225050

SPEGEL, Karl Johan, fanérad i mahogny, beslag i förgylld mässing, 76x41 cm

Dekorelement saknas, skador

Speglar

Rum 5

Spegel Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
1102206
500
1103474
450
1102206
1103324
1102206

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.